Drzwi antywłamaniowe do firmy lub instytucji — w co powinny być wyposażone?

Drzwi antywłamaniowe do firmy lub instytucji — w co powinny być wyposażone?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Ochrona mienia i utrzymanie bezpieczeństwa obiektu to priorytet dla każdego przedsiębiorcy. Niestety przestępczość związana z włamaniami i kradzieżami to powszechny problem, który nie tylko powoduje spore straty finansowe, ale też uszczerbek na reputacji firmy. Z tego powodu bardzo istotne jest odpowiednie zabezpieczenie mienia przed osobami niepożądanymi. W różnego typu obiektach warto postawić na drzwi antywłamaniowe zapewniające ochronę i spokój ducha.

Drzwi antywłamaniowe dla Twojej firmy

Drzwi antywłamaniowe do firmy projektowane są z myślą o maksymalnym zabezpieczeniu przed włamaniem. Zrobione są wyłącznie z najbardziej wytrzymałych materiałów, najczęściej ze stali. Celem jest to, żeby były solidne i trwałe — stanowiły barierę nie do przejścia dla niepożądanego gościa. Specjalne mechanizmy zamkowe i systemy blokujące w drzwiach antywłamaniowych sprawiają, że są one praktycznie niemożliwe do sforsowania przez potencjalnych włamywaczy.

Stawiając na drzwi wyposażone w dodatkowe zabezpieczenia, zapewnisz obiektowi bezpieczeństwo, co przecież powinno być priorytetem dla każdego właściciela budynku.

Drzwi antywłamaniowe instalowane są powszechnie m.in. w hotelach, galeriach handlowych, dużych obiektach czy w urzędach. Często wyposażone są w funkcjonalne i praktyczne rozwiązania, np. w system Master Key, czyli układ jednego klucza. Dzięki temu pomieszczenia nie tylko są dobrze zabezpieczone przed nieproszonymi gośćmi, ale przemieszczanie się po obiekcie jest też sprawne i wygodne.

W tym kontekście, szczególnie godne uwagi są produkty oferowane przez firmę ASSA ABLOY Mercor Doors. Wiodącą pozycję na rynku zawdzięczają swojemu zaangażowaniu w zapewnianie najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Mając na uwadze różnorodność projektów architektonicznych, produkty ASSA ABLOY Mercor Doors są dostosowane do charakterystyki obiektu, jak i do specyficznych wymagań z zakresu zabezpieczeń. Właśnie dzięki temu, drzwi antywłamaniowe tej firmy wyróżniają się na tle konkurencji.

Kompleksowa ochrona mienia

Okazuje się, że drzwi antywłamaniowe często mają zasadnicze znaczenie dla firm ubezpieczeniowych, które w wielu przypadkach wymagają od przedsiębiorców ich montażu. Jeżeli nie zostaną one zainstalowane, a dojdzie do włamania, mogą pojawić się problemy z wypłatą należnego odszkodowania. Dlatego drzwi antywłamaniowe są tak powszechnie stosowane w galeriach handlowych, biurach czy innych większych obiektach.

Specjalne modele antywłamaniowych drzwi wyróżniają się solidnością i zastosowaniem najlepszej klasy zabezpieczeń. Wyposażone są również w bardzo przydatne funkcje, gwarantujące użytkownikom wygodę.

Nowoczesne rozwiązania w drzwiach antywłamaniowych

Dostęp do drzwi antywłamaniowych poprzez bezprzewodowe rozwiązania to nie tylko wygoda, ale też bezpieczeństwo. To doskonały wybór nie tylko przy modernizacji istniejących już systemów zabezpieczeń, ale też dla nowo budowanych obiektów.

Dostęp do drzwi dzięki systemowi opartemu na inteligentnych kartach czy mobilnych kluczach przechowywanych na smartfonie to niesamowicie komfortowe i bezpieczne rozwiązanie. Dzięki niemu pracownicy obiektu będą mogli sprawnie i wygodnie się po nim poruszać. System ten stanowi też świetną ochronę przed włamywaczami. Inwestowanie w nowoczesne i niezawodne technologie implementowane w różnego rodzaju drzwiach, pozwala spełnić najwyższe standardy bezpieczeństwa Twojego obiektu.

Zdjęcie: materiał Klienta.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*